Planfix AI: відмінності між версіями

Матеріал з Planfix
Перейти до: навігація, пошук
Немає опису редагування
Немає опису редагування
 
(Не показано одну проміжну версію цього користувача)
Рядок 2: Рядок 2:
|title=Planfix AI
|title=Planfix AI
|titlemode=append
|titlemode=append
|keywords=planfix, підписка, Planfix AI, AI-кредити, кредити, AI інструменти
|keywords=планфикс, подписка, Planfix AI, AI-кредиты, кредиты, AI инструменты
|description=Planfix AI
|description=Planfix AI
}}
}}
Planfix AI — це інтелектуальний помічник, який спрощує роботу з системою. <geoip not="RU,BY">AI у Planfix не замінює людину, але допомагає суттєво спростити та пришвидшити рутинні операції, наприклад, переклад на інші мови, роботу з текстом і налаштування системи.</geoip>
Planfix AI — це інтелектуальний помічник, який спрощує роботу з системою. <geoip not="RU,BY">AI в Planfix не замінює людину, але допомагає суттєво спростити і прискорити рутинні операції, наприклад переклад іншими мовами, роботу з текстом і налаштування системи.</geoip>


== AI-інструменти ==
== AI-інструменти ==
*[[Послати запит до Planfix AI]]
*[[Автоматичне створення правил для розбору пошти]]
*[[Автоматичне створення правил для розбору пошти]]
*[[Перекладач]]
*[[Перекладач]]
*[[Помічник для коментарів]]
*[[Помічник для коментарів]]
*[[Розпізнавання мовлення]]
*[[Автоматично аналізувати записи дзвінків|Аналіз розпізнаної розмови]]
*[[AI-агенти]]


== AI-кредити ==
== AI-кредити ==
[[AI-кредити]] — це одиниці розрахунку для використання AI-інструментів у Planfix.
[[AI-кредити]] — це одиниці розрахунку для використання AI-інструментів у Planfix.


*Для пробного використання AI-інструментів щомісяця безкоштовно доступна обмежена кількість кредитів.
*Для пробного використання AI-інструментів щомісяця та безкоштовно доступна обмежена кількість кредитів.
*Для постійної роботи придбайте потрібну кількість кредитів на місяць у розділі «Підписка» за такою тарифікацією:
*Для постійної роботи докупіть потрібну кількість кредитів на місяць у розділі «Підписка» за наступною тарифікацією:


:{| class="wikitable"
:{| class="wikitable"
Рядок 23: Рядок 27:
|-
|-
| Перекладач || style="text-align:center"; | 4 кредити за 1000 символів  
| Перекладач || style="text-align:center"; | 4 кредити за 1000 символів  
( тексту для перекладу )  
(тексту для перекладу)  
|-
|-
| Помічник для коментарів || style="text-align:center"; | 5 кредитів за 1000 символів  
| Помічник для коментарів || style="text-align:center"; | 5 кредитів за 1000 символів  
( вихідного тексту коментаря )  
(вхідного тексту коментаря)  
|-
|-
| Розпізнавання мови || style="text-align:center"; | 2 кредити за 1 хвилину
| Розпізнавання мови || style="text-align:center"; | 2 кредити за 1 хвилину
|-
|-
| Аналіз розпізнаної розмови || style="text-align:center"; | 2 кредити за 1000 символів  
| Аналіз розпізнаної розмови || style="text-align:center"; | 2 кредити за 1000 символів  
( розмова + інструкція + результат аналізу )
(розмова + інструкція + результат аналізу)
 
|-
| Дія сценарію Запит до Planfix AI || style="text-align:center"; | 2 кредити за 1000 символів
(запит + відповідь)
|-
| Дія сценарію Кваліфікувати запит || style="text-align:center"; | 2 кредити за 1000 символів
(запит + відповідь)
|-
|-
| AI-агент Датамайнер
| style="text-align:center"; | 2 кредити за 1000 символів
(додаткових інструкцій + вхідного тексту + вихідного тексту)
|-
| AI-агент Сумаризатор
| style="text-align:center"; | 0.5 кредиту за 1000 символів
(додаткових інструкцій + вхідного тексту + вихідного тексту)
|-
| AI-агент Інтерв'юер
| style="text-align:center"; | 2 кредити за 1000 символів
(додаткових інструкцій + вхідного тексту + вихідного тексту)
|-
|}
|}


== Перейти ==
== Перейти ==
*[[Опис можливостей]]
*[[Опис можливостей]]

Поточна версія на 13:29, 2 грудня 2025

Planfix AI — це інтелектуальний помічник, який спрощує роботу з системою. AI в Planfix не замінює людину, але допомагає суттєво спростити і прискорити рутинні операції, наприклад переклад іншими мовами, роботу з текстом і налаштування системи.

AI-інструменти

AI-кредити

AI-кредити — це одиниці розрахунку для використання AI-інструментів у Planfix.

  • Для пробного використання AI-інструментів щомісяця та безкоштовно доступна обмежена кількість кредитів.
  • Для постійної роботи докупіть потрібну кількість кредитів на місяць у розділі «Підписка» за наступною тарифікацією:
AI-інструмент Вартість
Перекладач 4 кредити за 1000 символів

(тексту для перекладу)

Помічник для коментарів 5 кредитів за 1000 символів

(вхідного тексту коментаря)

Розпізнавання мови 2 кредити за 1 хвилину
Аналіз розпізнаної розмови 2 кредити за 1000 символів

(розмова + інструкція + результат аналізу)

Дія сценарію Запит до Planfix AI 2 кредити за 1000 символів

(запит + відповідь)

Дія сценарію Кваліфікувати запит 2 кредити за 1000 символів

(запит + відповідь)

AI-агент Датамайнер 2 кредити за 1000 символів

(додаткових інструкцій + вхідного тексту + вихідного тексту)

AI-агент Сумаризатор 0.5 кредиту за 1000 символів

(додаткових інструкцій + вхідного тексту + вихідного тексту)

AI-агент Інтерв'юер 2 кредити за 1000 символів

(додаткових інструкцій + вхідного тексту + вихідного тексту)

Перейти